П'ятниця, 09 червня 2017 17:26

Для військовослужбовців «Ягуару» відкрито оновлене приміщення лазні Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На території військової частини 3028 «Ягуар» Національної гвардії України 8 червня після капітального ремонту відкрито обладнане за сучасними вимогами приміщення лазні для військових строкової служби.

Ремонтні роботи, за словами командира військової частини Івана Миропольського, здійснені за підтримки голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія, голови Калинівської РДА Володимира Гаврилюка та директора Калинівського машинобудівного заводу Анатолія Остапенка. Вартість проведених робіт склала близько 200 тисяч гривень.

 

«В мене особливе ставлення до військової частини 3028, і я хотів би вам подякувати за службу, за патріотизм, за гідне відношення до справи, - звернувся з вітальним словом до військовослужбовців Валерій Коровій. – Це лише невеличка частина того, що зроблено, а потрібно зробити чимало. Наше завдання як влади – максимально допомогти, підставити плече військовим підрозділам Національної гвардії, і ми дуже раді, що крок за кроком рухаємося в цьому напрямку».

 

Слова вітань пролунали і від керівника Калинівського району Володимира Гаврилюка, а водночас голова РДА вручив подяки фахівцям, які працювали на об’єкті.

 

Перерізавши символічну стрічку на знак відкриття приміщення та по завершенню його освячення, гості та військовослужбовці частини оглянули оновлену лазню.

 

Крім того, Валерій Коровій ознайомився з умовами проживання бійців «Ягуару» у відремонтованій за сприяння обласної влади казармі частини та спільно з учасниками заходу вшанував пам'ять загиблих військовослужбовців, поклавши квіти по меморіального комплексу.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.