Вівторок, 20 червня 2017 11:17

Зимою вінничанам вдома буде тепло та світло: як вінницькі комунальні підприємства готуються до осінньо-зимнього сезону

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

      У Вінниці комунальні підприємства активно впроваджують надання додаткових послуг та заходи з енергоефективності задля покращення умов життя й економії енергії.

Так, у місті діє реконструкція теплових мереж з ініціативи компанії “Вінницяміськтеплоенерго” , ДТЕК Ладижинська ТЕС готує обладнання та проводить вже вчетверте ремонтні роботи для підготовки до опалюваного сезону,  ПриватБанк також не відстає і пропонує своїм клієнтам програму “теплі кредити”.

      Ще з 2016 року “Вінницяміськтеплоенерго” потішила вінничан результатами своїх робіт по реконструкції гарячого водопостачання та теплових мереж, що досягли протяжності в 3.3 км. Надалі підприємство впроваджуватиме заходи для його фінансової стабільності шляхом енергозбереження.

     ПриватБанк надає можливість стати учасником програми по видачі “теплих кредитів”, що полягає у грошовій компенсації від придбання товару клієнтом на заміну котла, вікна, утеплення житла та матеріали для утеплення.

Наразі Ладижинська ТЕС, що є найбільшим енергетичним холдингом продовжує видобувати вугілля.Нагадаймо, що від початку 2017 року теплоенергостанція виробила 1,4 млрд кВт*годин електроенергії, поставила споживачам Ладижина 57 тис. Г/кал. тепла і сплатила 71,3 млн грн екологічного податку.  Станом на 9 червня на складах станції зберігається 343 тис. тонн твердого палива. Про це повідомляє менеджер з комунікацій ДТЕК Ладижинська ТЕС Тетяна Поліщук. За словами Тетяни Поліщук надалі буде проводитись маса заходів для підготовки до зими, а Ладижинська ТЕС продовжуватиме активно працювати в енергосистемі  України.

       Зараз до заходів енергопостачання для зимового періоду комунальні підприємства ставляться з особливою відповідальністю. Для цього на кожному підприємстві визначено працівників та відповідальних за форсування дій. Це забезпечить не тільки якісне надання послуг, а й фінансову стабільність  комунальним  службам  Вінниці.

 

 Анастасія Герасимчук

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.