Середа, 05 липня 2017 08:02

Про патріотизм у фарбах «розкажуть» картини вінницьких журналістів Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Вінницькі журналісти вирішили відзначити 26-ту річницю Незалежності України виставкою картин, намальованих власноруч.

Більшість із 10 медійників, що представляють професійні колективи регіону, не вважають себе художниками. Але вони виявили бажання проілюструвати тему «Патріотизм очима журналістів» - проект місцевої громадської організації «СПІНОЗА».

За словами керівника організації – Наталії Журбенко, ідея творчого журналістського проекту знайшла поціновувачів «у коридорах влади». Майстер-класи для працівників редакцій від художниць студії «АкВарель» Валерії Савицької і Тетяни Кошелевської профінансує Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.

Проект розпочато 3 липня 2017 року. За вісім занять журналісти намалюють картину, що розповість про їх відчуття патріотизму в Україні.

Експозиція творчих доробків мас-медіа Вінниччини буде доступна для огляду з 21 по 27 серпня 2017 року у холі першого поверху Вінницької обласної Ради і Вінницької обласної державної адміністрації.

- Якщо картина журналіста привабить мецената, який захоче її викупити – будемо раді. Адже кошти від продажу будуть витрачені на благодійність. Куди саме журналіст вирішить спрямувати гроші – його власне переконання. Проект «Патріотизм очима журналістів» не обмежує вибір бенефіціарів, - інформувала Наталія.

Вона також запевняє, що цензури у проекті не буде: журналісти малюватимуть те, що їм підкаже їх фантазія. Тож можливо, проект допоможе відкрити у представниках вінницької преси художні таланти, не гірші за Сальвадора Далі чи Івана Шишкіна.

 

Довідково. Громадська організація «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями функцій опорно-рухового апарату «СПІНОЗА» зареєстрована 2 листопада 2015 року. Метою організації є: здійснення та захист прав і свобод, задоволення законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів молодих журналістів, фрілансерів, а також дорослих з інвалідністю і тих, хто має порушення функцій опорно-рухового апарату шляхом створення для них умов повноцінної самореалізації, що буде сприяти підвищенню рівня соціальної адаптованості цих категорій молоді та дорослих у суспільстві, їх оздоровленню та, як наслідок, творчому довголіттю.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.