Субота, 08 липня 2017 14:53

У Вінниці співробітники фіскальної служби вилучили фальсифікованого алкоголю та нелегального спирту більш ніж на 2 млн. грн.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Партію алкогольного фальсифікату та рідини з характерним запахом спирту для його подальшого виготовлення виявили та вилучили в рамках операції «Акциз-2017»

співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом Прокуратури області.

  В ході одночасно проведених санкціонованих обшуків в домоволодінні, гаражному приміщенні та в автомобілях вінничанина правоохоронці виявили та вилучили більше 800 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, а також понад 8 тисяч літрів рідини з характерним запахом спирту – усе розлите в пластикові ємності та 200-літрові діжки. Знайдено також обладнання для незаконного виготовлення фальсифікату – шланги, лійки, порожні поліетиленові ємності по 5-6 літрів.

  В ході проведених слічих дій вилучені також автомобілі, в яких зберігалася незаконна продукція. Загальна вартість вилученого склала майже 2,8 млн. грн, в тому числі рідини з характерним запахом спирту й алкогольної продукції на суму майже 2,2 млн. грн.

  Слідчими фінасових розслідувань внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України.          

  Головне управління ДФС у Вінницькій області.

 В.о. першого заступника начальника

оперативного управління

 

ГУ ДФС у Вінницькій області                                                   С.П. Сокур 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.