П'ятниця, 04 серпня 2017 13:26

Ладижин відповідатиме всім євроекологічним стандартам у 2030 році

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Ладижині найвища концентрація промислових підприємств області. Звісно, і питання екології на сьогодні є найактуальнішими для громад регіону. Обговорювали їх 3 серпня на першому регіональному екологічному форумі.

Організатори - ГО «Ладижинська громадська рада» спільно з Координаційним центром стратегічного розвитку «Ладижин-2030».  Автор: 20 хвилин (Вінниця) access_time 2 години тому more_horiz share 2 chat_bubble 0 visibility 34 В заході взяли участь начальник Державної екологічної інспекції Вінниччини, представники промислових підприємств Ладижина, громадських організацій, органів місцевого самоврядування, активісти громад. «Такий захід за участю обласних експертів – вагомий крок до вирішення екологічних проблем регіону, - зазначив керівник економічного відділу Ладижинської міської ради Руслан Помагайбо. – Сьогодні нам необхідно зосередитись не на усуненні наслідків екологічного забруднення, а на запобіганні їх утворення. Все це передбачено міською комплексною екологічною програмою 2016-20 років».  Але, на думку начальника державної екологічної інспекції Юрія Дубового, регулювати певні питання в правовому полі заважає відсутність «наступності поколінь»: «Кожен новий чиновник вважає, що нормативні акти, ухвалені його попередниками, були невірними. З іншого боку, вітчизняні підприємства в силу фінансової кризи просто не готові відповідати вимогам сучасного законодавства. Але це не означає, що їх всі необхідно закрити. Щоб впровадити новітні технології потрібен час та кошти, яких катастрофічно бракує. Тому реальним буде говорити про досягнення мети не раніше 2030 року». Пришвидшити кінцеву мету можна, вважає керівник департаменту з екологічної безпеки ДТЕК Ірина Вербіцька. Але для цього необхідно, як раніше, спрямовувати частку екологічних коштів на екологічну модернізацію виробництва. Це питання національного рівня. Зрештою, після 5-ти годин динамічного діалогу між представниками громад та підприємств міста учасниками заходу була підписана Резолюція регіонального екологічного форуму «Суспільство ЗА чисте виробництво». Згідно укладеного документу сторони домовилися усіляко розвивати діалог у галузі охорони навколишнього природного середовища та сталого розвитку.  Серед пріоритетних напрямків співпраці: інформаційна взаємодія, проведення спільних заходів у сфері охорони навколишнього природного середовища, моніторинг стану навколишнього природного середовища та ін.   Тетяна Поліщук

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.