П'ятниця, 04 серпня 2017 15:39

До уваги реалізаторів складної побутової техніки!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вінницька ОДПІ вкотре нагадує, що застосування реєстратора розрахункових операцій (далі - РРО) для підприємців, які  реалізують складну побутову техніку, є обов’язковою  умовою.

Платники єдиного податку першої — третьої груп, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, незалежно від  обсягу отриманого доходу зобов’язані проводити розрахунки за такі товари через зареєстровані належним чином РРО.  Термін «технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту» для цілей Закону про РРО вживається у значенні, наведеному в Законі № 1023. Так, нормами Закону № 1023 визначено, що технічно складні побутові товари — непродовольчі товари широкого вжитку (прилади, машини, устаткування та ін.), які складаються з вузлів, блоків, комплектуючих виробів, відповідають вимогам нормативних документів, мають технічні характеристики, супроводжуються експлуатаційними документами і на які встановлено гарантійний строк.   Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі - Перелік), який містить вісім груп товарів, затверджено Постановою Кабінету  Міністрів України  № 231.

Щодо можливостей не застосування РРО товарів, які входять до зазначеного переліку та були у використанні, в т.ч. мобільних телефонів, побутової техніки, фізособам – підприємцям – платникам ЄП зазначаємо, що Перелік не передбачає винятків щодо можливості незастосування РРО для техніки, яка була раніше у використанні.

Якщо на господарському об'єкті підприємця - платника єдиного податку одночасно реалізуються як товари, продаж яких має здійснюватись із обов'язковим застосування РРО, так і будь-які інші товари, то належним чином зареєстрований та переведений у фіскальний режим РРО повинен застосовуватись під час продажу всіх наявних на господарському об'єкті товарів.

 

 

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.