П'ятниця, 11 серпня 2017 12:23

Малий та середній бізнес Вінниччини перерахував на потреби місцевих громад майже 474,3 мільйона гривень єдиного податку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   За сім місяців 2017 року платники Вінниччини, які обради спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевого бюджету 474 мільйони 289,2 тисячі гривень єдиного податку. 

 

   За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського понад 66 відсотків із цієї суми або більш ніж 313,9 млн.грн. – це внесок  фізичних осіб. На долю юридичних осіб-спрощенців припадає близько 160,4 млн.грн.

 

   Високопосадовець підкреслює, що проти минулорічного загальна сума перерахованого у місцеві скарбнички єдиного податку зросла майже на 47 відсотків. Відтак, лише за рахунок приросту єдиного податку на свої потреби громади отримали  на 151,4 млн.грн. більше ніж за січень-липень 2016 року.

 

   Отож, дякуючи усім представникам малого та середнього бізнесу регіону за своєчасну сплату єдиного податку, Руслан Осмоловський ще раз нагадує, що для Вінниччини він є другим за розміром бюджетоформуючим платежем місцевої скарбниці, поступаючись  лишень податку на доходи фізичних осіб. Відділ комунікації ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.