П'ятниця, 15 вересня 2017 09:54

Юні ладижинські футболісти стали призерами спартакіади «Єдина країна»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ладижин, Вінницька обл.

 З сьомого по десяте вересня у смт Добротвір проходила ІІІ всеукраїнська спартакіада «Єдина країна», яка об’єднала дітей та молоді з семи областей України. Цього року крім футбольних матчів можна було побачити ще й змагання веслувальників на байдарках і каное. Захід проходить з ініціативи місцевої влади смт Добротвір та за підтримки компанії ДТЕК.

 «Такі змагання об’єднують наших дітей. Прикро, але зараз підростаюче покоління не завжди має можливість реалізувати себе в чомусь. То ж компанія ДТЕК допомагає дітям виразити себе у спорті. Чудово, що в змаганнях взяли участь представники семи областей України: Львівської (смт Добротвір та м. Кам’янка-Бузька), Івано-Франківської (м. Бурштин), Вінницької (м. Ладижин), Дніпропетровської (м. Зеленодольськ), Донецької (м. Курахово), Луганської (м. Щастя) та Запорізької (м. Енергодар). Всіх об’єднує те, що їх батьки працюють в одній компанії. Таким чином ми стираємо умовні бар’єри: діти не лише змагаються, вони спілкуються між собою, знайомляться з особливостями кожного регіону, навчаються чогось нового», – говорить директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик.

 «Сьогодні звозити групу дітей на будь-які змагання не просто. Найчастіше витрати на поїздку та проживання доводиться брати на себе батькам. Але наша команда завжди відчувала підтримку  профкому ДТЕК Ладижинської ТЕС і Ладижинської міської ради, – пояснює тренер ФК «Авангард» (м. Ладижин) Олег Павлик. – Тому традиційним спонсором нашої участі в спартакіаді у Добротворі також став профком Ладижинської ТЕС. Транспортом нас забезпечила Ладижинська міська рада, за що ми їм безмежно вдячні. Також хочу подякувати депутатам Ладижинської міської ради, які працюють на Ладижинській ТЕС, за допомогу у вирішенні складних організаційних питань».

 «Неможливо залишатися осторонь, коли бачиш такі цілеспрямовані дитячі обличчя. Щодня на міському футбольному полі вирують справжні емоції – пробіжка, пас, удар в напрямку воріт, а там вже, як вийде (гол, чи нова спроба пробити м’яч у ворота) – це справжня модель сучасного життя. Саме тому дітей необхідно заохочувати, давати можливість побачити перспективу. І ця спартакіада – найкраща можливість відкрити для себе щось нове», – каже депутат міської ради Олексій Алєксєєв.

 За 4 дня спартакіади на дітей чекала насичена програма. Для більш тісного спілкування їх поселили в один гуртожиток, то ж вечори були багаті на історії та розваги. На стадіоні всі спортсмени за бажанням могли стати учасниками флеш-мобу «Намалюй карту України». Організатори були настільки гостинні, що підготували для спортсменів концертну програму у виконанні місцевих творчих колективів. Також на дітей чекала екскурсія старим Львовом. Та найбільшою несподіванкою змагань стали подарунки від ДТЕК. Крім нагород за призові місця всі спортсмени та їх тренери отримали від енергокомпанії футболки-вишиванки. Ну а ладижинські футболісти привезли додому крім вражень та гарного настрою ще й кубок за третє місце. Так тримати! (Батькам саме час починати створювати фан-клуб).

 Загалом результати турнірної таблиці після дводенних перегонів виглядають так:

 Молодша вікова категорія

1-ше місце м. Курахово;

2-ге місце м. Бурштин;

3-тє місце м. Ладижин.

 У старшій віковій категорії в змаганнях з футболу перемогли:

1-ше місце м. Кам’янка-Бузька;

2-ге місце м. Щастя;

3-тє місце м. Зеленодольськ.

 У змаганнях з греблі, за сумарною кількість нагород, переможцями стали:

1-ше місце смт Добротвір;

2-ге місце м. Бурштин;

3-тє місце м. Зеленодольськ;

4-те місце м. Кам’янка-Бузька.

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції входять 17 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 4 підприємства з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,3 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – найбільший енергетичний холдинг України з активами у видобутку вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії, альтернативній енергетиці та видобутку природного газу. Чисельність співробітників ДТЕК – 75 тисяч осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тимченко.

 Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2016 році склав 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608 млн кВт∙год забезпечила ВЕС, передача електроенергії по мережах – 45,8 млрд кВт∙год, видобуток вугілля – 31,2 млн тонн, видобуток природного газу – 1,6 млрд куб. м.

 Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація про компанію: http://www.dtek.com.

 У всіх містах діяльності своїх підприємств ДТЕК реалізує проекти соціального партнерства. Детальніше про це - http://spp-dtek.com.ua.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.