Середа, 04 жовтня 2017 20:39

Вінницькі митники попередили спробу незаконного переміщення наркотичних речовин через митний кордон України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Днями в пункті пропуску «Могилів-Подільський – Отач» митного поста «Дністер» працівниками Вінницької митниці ДФС було попереджено спробу незаконного переміщення наркотичних речовин.

Так, від Могилів-Подільського міжрайонного відділу Управління Служби Безпеки України у Вінницькій області було отримано оперативну інформацію про наміри громадянки Республіки Молдова перемістити через митний кордон з приховуванням від митного контролю наркотичні засоби.

Зазначена в орієнтуванні особа пішки зайшла до зони митного контролю митного поста «Дністер» та обрала для проходження митного контролю так званий «зелений коридор».

Довідково:

Обрання «зеленого коридору» вважається заявою громадянина про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території та свідчить про факти, що мають юридичне значення.

В ході спілкування з підозрюваною, аналізу її поведінки, було прийнято рішення про проведення виняткової форми митного контролю – особистого огляду. В результаті було виявлено медичний шприц з 4 мл рідини коричневого кольору. За попередньою оцінкою експертів суміш може містити у своєму складі наркотичні речовини.

У діях громадянки вбачаються ознаки злочину передбаченого ст. 15 «Замах на злочин» та ст. 305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» КК України. Наразі проводяться слідчі дії.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці ДФС

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.