Середа, 04 жовтня 2017 20:46

На Вінниччині викрито 23 кримінальні правопорушення щодо несплати податків та зловживання бюджетними коштами

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  З початку нинішнього року співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Вінницькій області викрито 49 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування. Майже половина з них – за фактами умисного ухилення від сплати податків та кримінальних оборудок з бюджетними коштами. Зокрема, 11 порушень законодавства викрито під час проведення державних закупівель.

 В ході відпрацювання кримінальних правопорушень, пов’язаних зі сплатою податку на додану вартість, а також його відшкодування з бюджету, зареєстровано 4 кримінальні провадження за фактами незаконного відшкодування ПДВ з бюджету та незаконних заявок на  його відшкодування на загальну суму 1,5 млн. грн. Крім того, розпочато 5 досудових розслідувань за виявленими фактами ухилення від сплати ПДВ.   

 Загалом за результатами вжитих заходів, направлених на протидію кримінальним порушенням у сфері оподаткування, до бюджету повернуто більше 8 млн. грн.

 Більш ніж на 10,5 млн. грн. вилучено з незаконного обігу підакцизної продукції в ході проведення операції «Акциз-2017». Більшість вилученого – алкогольний фальсифікат, що становить загрозу життю та здоров’ю споживача, а також спирт для подальшого його виготовлення. Крім того, оперативниками фіскальної служби області ліквідовано 3 підпільні цехи із виготовлення алкогольного сурогату.    

Головне управління ДФС у Вінницькій області.

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.