Середа, 04 жовтня 2017 20:48

Як фіскальна служба Вінниччини запрошуватиме платників до себе

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 У бюлетені «Офіційний вісник України» № 72 від 15 вересня 2017 р. опубліковано наказ Міністерства фінансів України від 18.07.2017 N 644 «Про затвердження форми Повідомлення про запрошення платника податків, зборів, платежів або його представників до контролюючого органу». Отож, з дати офіційного опублікування, а саме з 15 вересня, цей документ набрав чинності.

 

 

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України, контролюючі органи мають право запрошувати платників податків для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати ними податків, зборів, платежів, дотримання вимог іншого законодавства. Письмові повідомлення про такі запрошення надсилаються в порядку, встановленому ст. 42 Кодексу, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення рекомендованими листами, в яких зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків або його офіційний представник.

 

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.