Середа, 04 жовтня 2017 20:52

Зварник ДТЕК Ладижинської ТЕС отримав приз глядацьких симпатій за кращу карпатську легенду

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Робота ладижинця Костянтина Селіна «Герб міста Бурштин» була визнана кращою в номінації «Найкраща легенда» і отримала приз глядацьких симпатій в конкурсі професійної майстерності «Кращий зварник та дефектоскопіст», що проходив 27-28 вересня на базі ДТЕК Бурштинської ТЕС.

Позмагатися за звання кращих в своїй сфері приїхали три десятки найдосвідченіших представників цих професій з усіх ТЕС ДТЕК і підрядних організацій.

 «Вже третій рік поспіль ми обираємо кращих серед кращих. Однак це більше ніж конкурс. Адже з року в рік ми відзначаємо, що майстерність наших спеціалістів вдосконалюється і просто вражає. Свого часу, ухваливши рішення про проведення цього конкурсу, ми хотіли повернути престижність робітничої професії. Сьогодні ми всі побачили, що командний дух та змагання ще й сприяють  згуртуванню співробітників, досягненню цілей. Такі конкурси дають можливість всім учасникам не лише продемонструвати свої вміння, в й в черговий раз підвищити кваліфікацію, обмінятись досвідом і отримати додаткові знання. Це найцінніше», – зазначив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куріленко.

 Зварювальний полігон Бурштинької ТЕС став майданчиком для змагань профільних фахівців, а філія Академії ДТЕК станції приймала найпрофесійніших дефектоскопістів компанії. Під час основних двох блоків (теоретичного і практичного) конкурсанти продемонстрували знання правил технічної експлуатації обладнання, виробничих інструкцій, норм охорони праці, пожежної безпеки, практичне застосування своїх професійних навичок. А дефектоскопісти крім знання теорії, оцінювали якість зварних з'єднань, виконаних конкурсантами-зварниками і перевіряли «заготовки» на наявність дефектів у зварних швах методом ультразвукового контролю.

 А от до третього – творчого блоку готувалися лише зварники. Ладижинець Костянтин Селін, як і інші 12 зварників, отримали завдання створити виріб на тему «Карпатські легенди».  На підготовку роботи конкурсанти мали місяць часу. Як зізнається сам Костянтин, ідею шукали всім колективом. Так само обговорювали і дизайн, щоб робота виглядала якнайкраще.

 «Спочатку нам довелося перечитати чимало карпатських легенд, щоб зрозуміти, що ж будемо робити. Так прийшла думка створити герб Бурштина у кращих традиціях давнини з використанням елементів фортеці, щита і зображенням сокола.  Як виявилося, працювали не дарма, конкурсна комісія оцінила роботу належним чином, вона сподобалась глядачам і отримала приз глядацьких симпатій», – ділиться враженнями Костянтин Селін.

 

Ну а в основному конкурсі зварників перемогу здобули:

 

 1 місце – Підхомний Роман, ДТЕК Бурштинська ТЕС;

 2 місце –Акіменко Микола, ДТЕК Луганська ТЕС;

 3 місце – Маренич Михайло, ДТЕК Галременерго.

 

 До трійки кращих дефектоскопистів увійшли:

 

 1 місце – Піскун Віталій, ДТЕК Луганська ТЕС;

 2 місце – Загоровський Борис, ДТЕК Бурштинська ТЕС;

 3 місце – Крандаков Микола, ДТЕК Криворізька ТЕС.

 

Всі учасники конкурсу були відзначені грамотами і дипломами, а також грошовими призами. Однак найголовніше, на думку самих учасників, – це можливість розвиватися і доводити свою майстерність на подібних заходах.

 

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 

У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.