Середа, 04 жовтня 2017 20:56

На Вінниччині вилучено більш ніж на 3,5 млн. грн. нелегального спирту

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В ході проведення операцій «Акциз-2017» та «Рубіж-2017» співробітники  податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області з працівниками прикордонної служби вилучили з незаконного обігу партію рідини з характерних запахом спирту вартістю понад 3,5 млн. грн. Нелегальний товар транспортувався територією Могилів-Подільського району вантажним автомобілем.

Під час проведення огляду вантажного відсіку вантажівки виявлено та вилучено 170 30-літрових каністр, а також 42 ПЕТ-бочки орієнтовним об’ємом 200 літрів кожна, повністю заповнених рідиною з характерним запахом спирту.

Всього за результатами проведених заходів вилучено 13,5 тисяч літрів спирту орієнтованою вартістю 3,5 млн. грн., а також автомобіль вартістю понад 600 тис. грн.

Вирішується питання щодо реєстрації даного факту в Єдиному реєстрі досудових розслідувань та накладення арешту на вилучене майно.

 

Головне управління ДФС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.