Четвер, 12 жовтня 2017 12:53

З початку року спрощенці Вінниччини перерахували до місцевого бюджету понад 630,2 мільйонів гривень єдиного податку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Впродовж січня-вересня 2017 року платники Вінниччини, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевого бюджету 630 мільйонів 215,3 тисячі гривень єдиного податку.

  Про це говорить начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський та наголошує, що індикативні показники перевиконано на 29,6 відсотків або на 144,1 мільйони гривень. Проти минулорічного загальна сума єдиного податку, перерахованого у місцеві скарбнички, зросла на 42,6 відсотка. Таким чином, лише за рахунок цього місцеві громади зможуть витратити на свої потреби на 188,2 мільйонів гривень більше ніж за дев’ять місяців 2016 року.

  За словами посадовця, близько 63 відсотків із загальної суми, перерахованого впродовж січня-вересня єдиного податку, або майже 395,8 мільйонів гривень – це внесок  фізичних осіб-спрощенців. На долю юридичних осіб – платників єдиного податку припадає понад 234,4 мільйони гривень.

   Додамо, серед бюджетоформуючих платежів місцевих бюджетів Вінниччини єдиний податок залишається у трійці лідерів, поступаючись за розміром тільки податку на доходи фізичних осіб.

 

   Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.