Четвер, 12 жовтня 2017 12:59

ДТЕК Ладижинська ТЕС почала постачати тепло містянам

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 6 жовтня згідно з розпорядженням ладижинського міського у Ладижині розпочато опалювальний сезон 2017-2018.

 З 2 жовтня ДТЕК Ладижинська ТЕС почала подавати тепло в заклади освіти Ладижина та міську лікарню. Дитячому інтернату «Троянда» енергетики дали тепло ще 28 вересня. Наразі почалася робота з постачання тепла решті споживачів міста.

 За словами  начальника цеху наладки та випробування обладнання ДТЕК Ладижинської ТЕС Дмитра Саволюка, з ранку 6 жовтня обладнання перевели на зимовий режим роботи тепломережі. Підключенням опалення в багатоквартирних будинках міста продовжують займатися спеціалісти комунального підприємства «Ладжитлосервіс». Енергетики сподіваються, що до середини тижня ладижинці відчують теплі зміни у своїх помешканнях.

 Для надійного проходження ОЗП відремонтовано 4 енергоблоки ДТЕК Ладижинської ТЕС. Наразі триває капітальний ремонт блоку №1 з реконструкцією електрофільтрів.

 Запаси вугілля на складі Ладижинської ТЕС складають 105 тис. тон, що є оптимальним для початку опалювального сезону.

 Також енергетики Ладижинської ТЕС роблять усе можливе, щоб забезпечити споживачам міста також холодне й гаряче водопостачання. На початку жовтня гідротехніки станції замінили 6 засувок на магістральних трубопроводах міста, що дозволить уникнути тривалих відключень великої кількості споживачів на час усунення можливих дефектів трубопроводу.

 

Довідка

 

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.