Четвер, 19 жовтня 2017 15:30

Через втручання невідомих осіб гідротехнікам Ладижинської ТЕС довелося оперативно відновити водопостачання 3 та 4 мікрорайонів Ладижина

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ладижин, Вінницька область, 19 жовтня 2017 року

 Бригада з обслуговування зовнішніх мереж Ладижинської ТЕС терміново замінила засувку, яку пошкодили невідомі особи, намагаючись перекрити воду в колодязі водопровідної мережі. Подія трапилася на перехресті вулиць Енергетиків та Садової 18 жовтня. Силами ремонтної бригади із обслуговування зовнішніх мереж поломку оперативно усунули. Водопостачання холодної води відновили з 17:00 18 жовтня.

Як пояснюють фахівці ТЕС, через самовільне втручання безвідповідальних ладижинців чверть міста залишилася без води на 5 годин. Також була виведена з ладу чавунна засувка вартістю 6 тис. грн. Особи порушників встановлюються.

«Невідомі особи самовільно залізли у колодязь, щоб перекрити воду та усунути порив у себе на дільниці. Це спричинило руйнування засувки – вона тріснула навпіл. Такі дефекти ремонту не підлягають. Як наслідок, чверть споживачів Ладижина на пів дня залишились без холодної води, а нам довелося відривати людей від виконання планових робіт, щоб терміново замінити зруйновану засувку, яку лише 2 місяці тому тут встановили», – зазначив начальник дільниці з ремонту та обслуговування зовнішніх мереж ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Лістратенко.

Фахівці ДТЕК Ладижинської ТЕС закликають містян утриматися від самовільного втручання в обладнання міських гідромереж. Якщо ви виявили дефект на мережі, необхідно подати заявку за телефоном чергового диспетчера «КП Ладжитлосервіс» 6-87-52. Згідно вказаних вами координат на місце прибуде бригада з обслуговування зовнішніх мереж Ладижинської ТЕС і оперативно, якісно, а найголовніше, без неочікуваних наслідків усуне виявлені дефекти.

Довідка

 ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 

 

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.