Понеділок, 23 жовтня 2017 21:01

Ладижинська ТЕС чекає на поставку партії вугілля з Америки для покриття дефіциту палива на опалювальний сезон

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ладижин, Вінницька обл., 23 жовтня 2017

 Найближчим часом ДТЕК здійснить поставку перших 150 тис. тонн вугілля марки Г із США для поповнення складів своїх ТЕС в рамках підготовки до опалювального сезону. Це дозволить скоротити дефіцит марки Г в Україні, який виник в результаті підвищеного відпуску електроенергії газовими ТЕС  внаслідок блокади і втрати антрацитових шахт на НКТ.

 Поставки вугілля з США - це черговий крок з реалізації стратегічних ініціатив України в частині диверсифікації поставок енергетичнго палива ТЕС в період зростання попиту на вугілля в опалювальний сезон.

Прибуття в Україну першого балкера з 75 тис. тонн вугілля з США очікується на цьому тижні. Ресурс попрямує на Ладижинську і Запорізьку ТЕС. Станом на 23.10.2017р. на складі ДТЕК Ладижинської ТЕС знаходиться 38 тис. тонн палива.

Зростання попиту на вугілля марки Г в Україні викликане також реконструкцією антрацитових блоків на українських ТЕС під роботу на газовому вугіллі. На українському паливі з вересня працює Зміївська ТЕС, а з листопада будуть працювати два блоки ДТЕК Придніпровської ТЕС.

Поточний рівень видобутку марки Г в країні не може покрити потреби ТЕС у паливі, незважаючи на зростання виробництва на шахтах ДТЕК за підсумком 9 місяців на 10,5% - до 16,9 млн тонн.

«Проходження ОЗП – це головний іспит року для ТЕС ДТЕК. Стабільність і безперебійність поставок вугілля на наші ТЕС в умовах дефіциту марки Г вимагає нетривіальних рішень. Рішення почати імпорт марки Г з США було прийнято з урахуванням державної політики щодо диверсифікації джерел дефіцитного палива. Американські постачальники працюють ефективно і надійно. Тому ми почали працювати з американським ресурсом. При цьому для ДТЕК пріоритетом залишається розвиток власного видобутку. Імпорт – тимчасове рішення», – підкреслив комерційний директор ДТЕК Енерго Віталій Бутенко.

Нагадаємо, ДТЕК вже імпортував вугілля марки Г в опалювальному сезоні 2016-2017. Тоді для покриття тимчасової нестачі ресурсу компанія закупила в Польщі 137 тис. тонн вугілля марки Г.

ДТЕК продовжує реалізацію програми зі зниження залежності в імпортному вугіллі, що складається з трьох ключових кроків. Крок №1 – переведення блоків з антрациту на газове вугілля. Крок №2 – забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку. І крок №3 – модернізація потужностей ТЕС для ефективної і безперебійної роботи.

З найважливішими діями ДТЕК щодо забезпечення надійного енергопостачання України в осінньо-зимовий період можна ознайомитися на сайті - http://ozp.dtek.com

 

Довідка

 

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. В. о. генерального директора ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

 У портфель активів у вуглевидобутку, теплової енергетиці і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрямки бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

 Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють 4 операційні компанії – ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.

 Виробничі показники ДТЕК за 2016 рік: видобуток вугілля становив 31,3 млн тонн, видобуток природного газу - 1,6 млрд куб. метрів, виробництво (відпустк) електроенергії – 40,1 млрд кВт∙год, з яких 608,4 млн кВт∙год. забезпечила Ботієвська вітрова електростанція; передача електроенергії мережами – 45,8 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

 Додаткова інформація: www.dtek.com

 Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua.

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.