Понеділок, 30 жовтня 2017 10:50

Коли алкоголь та сигарети ввозяться без письмового декларування та сплати митних платежів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ГУ ДФС у Вінницькій області інформує, що порядок ввезення на митну територію України громадянами алкогольних напоїв та тютюнових виробів визначений ст. 376 Митного кодексу України (далі – МКУ). Відповідно до норм цієї статті громадяни мають дотримуватись певних правил та обмежень:

Насамперед, не допускається ввезення на митну територію України алкогольних напоїв та тютюнових виробів громадянами, які не досягли 18-річного віку. Ті ж, хто перетнув цю межу, тобто досяг віку 18 років, можуть ввозити алкогольні напої та тютюнові вироби на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування із розрахунку на одну особу у таких кількостях:

- 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів;

- 5 літрів пива, 2 літри вина, 1 літр міцних (із вмістом спирту більш як 22%) алкогольних напоїв.

Зауважимо, що на громадян, які не досягли 18-річного віку, поширюється і заборона вивезення за межі митної території України алкогольних напоїв та тютюнових виробів (ч. 4 ст. 373 МКУ).

Загальні правила вивезення (пересилання) громадянами товарів за межі митної території України визначено ст. 371 МКУ.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.