Понеділок, 30 жовтня 2017 10:53

Вінницьке обласне відділення благодійної організації хоче реалізувати соціальне замовлення для ВІЛ-позитивних людей.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Соціальне замовлення на послуги для ВІЛ-позитивних людей у Вінниці.


               
                Соціальне замовлення – це механізм фінансування соціальних проектів з бюджету різного рівня. Його мета полягає у тому, щоб вирішувати соціальні проблеми міста чи області.
Вінницьке обласне відділення благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» планує надавати соціальні послуги  цільовим групам (а саме людям, які живуть з ВІЛ-інфекцією). Таку ініціативу Організація планує реалізувати в рамках участі в проекті, що реалізується Благодійною організацією «Світло надії» за підтримки Благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Вінницьке обласне відділення благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» активно співпрацює з КЗ «Вінницький обласний клінічний центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом» з надання соціальних послуг (консультування для ВІЛ-інфікованих тощо), адже за даними ЦГЗ Міністерства охорони здоров’я України за шість місяців 2017 року Вінницька область займає 16 місце серед 24 областей по поширенню ВІЛ-інфекції.
(http://phc.org.ua/uploads/documents/c21991/1489e96901f2c3c26f4210ba6a9698cc.pdf)
                Розпорядження про затвердження Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемію туберкульозу, у тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року і план заходів щодо її реалізації (№547 від 3.08.2017) вже підписано головою ОДА, де схвалено обласну стратегію та план заходів щодо реалізації. (http://www.vin.gov.ua/oda/normatyvno-pravovi-dokumenty/303-rozporiadzhennia/rozporiadzhennia-2017-rik/4736-rozporyadzhennya-547-vid-03-serpnia-2017-roku). Основними напрямками реалізації цієї стратегії вбачають у вдосконаленні системи управління програмами протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції (пропаганда здорового способу життя, через різні інтерактивні заходи та акції; забезпечення профілактики вірусу для населення, що,  як наслідок, запобігає поширенню ВІЛ-інфекції та туберкульозу) тощо.
                «Ми маємо можливість удосконалити процес надання соціальних послуг, а це й догляд і супровід, патронаж сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених захворюваннями на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію/СНІД, також залучати таких фахівців  як соціальні працівники, юристи, психологи для вирішення соціальний проблем, які виникають у клієнтів тощо. На сьогодні іде активна співпраця з Департаментом соціальної та молодіжної політики  Вінницької ОДА щодо залучення коштів в рамках конкурсу соціального замовлення.», – розповідає Оксана Шевчук, керівник Вінницького обласного відділення благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

 

                Організація має досвід у наданні соціальних послуг для ВІЛ-позитивних людей, має висококваліфікованих фахівців, що надають юридичні та психологічні послуги, тощо.
                Соціальне замовлення є не лише механізмом фінансування для НУО, але й виступає як можливість для влади забезпечити виконання своїх функцій безпосередньо через неурядові організації,
перевіряючи якість та повноту наданих послуг,  це покращить якість наданих послуг через благодійну організацію, зменшить ризики інфікування та поширення вірусу.
                Механізм соціального замовлення активно користується популярністю і серед інших областей та організацій, наприклад його використовують у своїй роботі Полтавська, Київська, Львівська, Рівенська, Херсонська області, для роботи з ВІЛ-інфікованими людьми та хворими на туберкульоз тощо. 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.