Понеділок, 06 листопада 2017 21:20

За бюджетними платежами Вінниччина перетнула рубіж 9,1 млрд грн

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Загалом впродовж січня-жовтня 2017 року до бюджетів усіх рівнів платники Вінниччини перерахували понад 9 мільярдів 171 мільйон 984,3 тисячі гривень податків, зборів та інших платежів.

Про це під час робочої наради з керівниками підрозділів фіскальної служби Вінниччини повідомив  начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області Руслан Осмоловський. За його словами, ця рекордна для регіону цифра більш ніж на 2,5 мільярда гривень перевищує минулорічні надходження.

Із загальної суми, перерахованої до бюджетів, більшість коштів, а саме 5 мільярдів 53 мільйони 293,5 тисяч гривень отримали місцеві громади. До державного бюджету за 10 звітних місяців було спрямовано понад 4 мільярди 118 мільйонів 690,8 тисяч гривень.

Посадовець зауважує, що завдяки свідомому ставленню бізнесу та громадян області до сплати податків, перевищено прогнозовані показники до місцевих бюджетів на 537,6 мільйона гривень, до держбюджету – на 235,1 мільйона гривень. Також зросли доходи бюджетів проти аналогічного періоду минулого року. Так, доходи бюджетів місцевих громад збільшились на 34 відсотки, а платежі до держбюджету – майже на 45 відсотків.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.