Понеділок, 13 листопада 2017 23:24

На Вінниччини розмір військового збору перевищив 340,8 мільйонів гривень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Ця вагома сума була перерахована платниками податків області на модернізацію та реформування української армії впродовж січня-жовтня  2017 року та перевищила очікувану на 36,8 млн.грн.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 98,9 млн.грн.

 

Начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський каже, що, така позитивна динаміка – це,  насамперед, заслуга сумлінних платників податків-роботодавців регіону, що є відповідальними за нарахування та перерахування до бюджету військового  збору із заробітної плати найманих працівників.

Нагадаємо, об’єкт оподаткування військовим збором визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.