Четвер, 07 грудня 2017 22:31

Порядок отримання реєстраційного номера для дитини

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вінницька ОДПІ повідомляє, що громадянин, для якого раніше не формувалася Облікова картка фізичної особи – платника податків та якого не включено до Державного реєстру, зобов’язаний особисто або через законного представника чи уповноважену особу п ати відповідному контролюючому органу Облікову картку за формою №1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу.

Облікові картки громадян віком до шістнадцяти років або неповнолітніх осіб, які ще не отримали паспорта, подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності:

свідоцтва про народження дитини;

документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Реєстрація громадянина у Державному реєстрі здійснюється протягом п’яти робочих днів від дня подання до органу фіскальної служби Облікової картки.

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі особи, яка не досягла шістнадцяти років або є неповнолітньою і ще не отримала паспорта, видається одному з батьків (усиновителю, опікуну, піклувальнику) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Звертатися необхідно до Центру обслуговування платників за місцем проживання особи, або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.