Середа, 13 грудня 2017 22:46

Вінницький депутат Олексій Порошенко став ініціатором впровадження соціального менеджменту в роботі регіональної влади на основі досвіду Сінгапуру

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Народний депутат України від Вінницької області Олексій Порошенко став ініціатором впровадження соціального менеджменту в роботі обласний державних адміністрацій, посадовці яких пройшли навчання у Сінгапурі на базі Центру державного управління Наньянського технологічного університету.

Як написав Олексій Порошенко на своїй сторінці у Фейсбуці, з 6 по 10 листопада представники КМДА та обласних адміністрацій з усієї України вивчали, як Сінгапур реформував державне управління, житлове будівництво, транспорт та технопарки.

"Думаю, для багатьох наших чиновників термін "Соціальний менеджмент" досі був невідомим і незрозумілим. Але завдяки сінгапурській програмі, практично у кожній ОДА, тепер будуть наші агенти впровадження соціального менеджменту", - зазначив він.

Олексій Порошенко додав, що перші учасники навчання вже активно діляться здобутими знаннями із колегами та широкою аудиторією через ЗМІ.

"І це - тільки початок! Попереду - нові стажування для нових колег. Я переконаний, що рано чи пізно кількість переросте у якість - державного управління, соціальних послуг, і загалом у нову якість життя", - розповів він.

Нагадаємо, що у червні 2017 року Олексій Порошенко пройшов курс навчального стажування у Сінгапурі щодо впровадження якісного державного управління в органах влади.

За наслідками цієї поїзди народний депутат домігся втілення в життя ідеї стажування українських посадовців у Сінгапурі на базі Центру державного управління Наньянського технологічного університету.

 

Перша група вітчизняних посадовців пройшла курс навчання у Сінгапурі з 6 по 10 листопада.

Медіа

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.