Неділя, 28 січня 2018 21:59

У законодавстві щодо РРО відбулися зміни

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Головне управління ДФС у Вінницькій області звертає увагу платників податків на зміни, внесені до Постанови Кабінету Міністрів України  від 23 серпня 2000 р. № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

 

Кабінет Міністрів України постановою від 18.12.2017 року за № 984 вніс певні зміни щодо визначення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій. Зокрема, для тих хто займається такими видами діяльності як, приміром, роздрібною торгівлею через  засоби  пересувної  торговельної мережі, або ж роздрібною  торгівлею  на  ринках,  ярмарках ( це не є вичерпним переліком) - встановлено граничний розмір в сумі 500 тисяч гривень. В разі перевищення зазначеної суми, платник податків  зобов‘язаний використовувати належним чином зареєстровані реєстратори розрахункових операцій.

 

Щодо підприємств споживчої кооперації, які займаються роздрібною  торгівлею та громадським харчуванням на території села, а також для сільськогосподарських товаровиробників,    які    використовують продукцію власного виробництва та для тих, хто здійснює роздрібну торгівлю медичними і фармацевтичними товарами та наданням медичних і ветеринарних послуг на території села встановлено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій в сумі 250 тисяч гривень.

 

Зміни набрали чинності з 20 грудня 2017 року (моменту опублікування).  Додатково звертаємо увагу платників, що відповідно до  пункту  296.10  статті  296  Податкового  кодексу України,    платники  єдиного податку другої та третьої груп (фізичні особи -
підприємці)  незалежно  від обраного виду діяльності, обсяг доходу
яких   протягом   календарного  року  перевищив  1  млн  гривень,
обов’язково   застосовують   реєстратори   розрахункових  операцій. 

 

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.