Неділя, 04 березня 2018 20:27

ОЛЕКСАНДРА ДІДИКА ПЕРЕОБРАНО ПРЕЗИДЕНТОМ ВІННИЦЬКОЇ ТПП

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Колектив ТПП України вітає Олександра Дідика з нагоди переобрання на пост президента Вінницької торгово-промислової палати.

Вінницька торгово-промислова палата - організація, яка підтримує бізнес у регіоні, має давні традиції і значний досвід зі сприяння розвитку підприємництва, залучення у вітчизняну економіку інвестицій.

Відбувається це в першу чергу завдяки зусиллям президента, чия невичерпна енергія спроможна зарядити ще не один потрібний людям проект, а високий професіоналізм і працездатність створюють підгрунтя для подальшого вдосконалення роботи Палати. Під керівництвом Олександра Дідика Вінницька ТПП багато уваги приділяє формуванню позитивного іміджу регіону, створенню інфраструктури для бізнесу та розвитку соціально й екологічно відповідального ділового середовища в області.

Ми висловлюємо новообраному президенту свою повагу і бажаємо здоров'я, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, сміливих планах і сподіваннях.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.