Неділя, 04 березня 2018 21:12

Ведучі розважальних заходів мають подати декларацію

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Громадяни, які надають послуги на розважальних заходах (весіллях, ювілеях, корпоративах, дитячих святах, днях народження тощо) і отримують при цьому дохід  від особи, яка не є податковим агентом, зобов'язані включити одержану суму до загального річного оподатковуваного доходу.

Зазначена сума має бути відображена у податковій декларації про майновий стан  і доходи минулого року, яку необхідно надати до територіального органу фіскальної служби та сплатити податок із задекларованих доходів.

            Вінницька ОДПІ нагадує,  що громадяни зазначеної категорії  зобов’язані в термін до 1 травня 2018 року надати податкову декларацію, в якій відображається сума отриманого доходу та обрахованого податку. Сама ж сума податкового зобов'язання сплачується громадянами самостійно в період до 1 серпня 2018 року.

            Додаткова інформація: особою, яка не є податковим агентом, вважається нерезидент чи то фізична особа, яка не має статусу суб'єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка перебуває на обліку в органах Державної фіскальної служби як особа, що провадить незалежну професійну діяльність.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.