Четвер, 19 квітня 2018 11:29

Великодні подарунки від вінницьких фіскалів отримали вихованці "Малятка"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Уже традиційно в дні Великодніх свят завітав з подарунками до  вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини «Малятко керівник Головного управління ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

Запашні смаколики отримала кожна дитина закладу. Пацієнти реабілітаційного відділення відтепер зможуть отримувати більше бальнеологічних процедур завдяки подарованому бойлеру. А ще підшефним привезли підгузки, предмети гігієни та продукти харчування.

В кожній групі гостей радо зустрічали діти з посмішками на устах та великою надією в очах. Відвідуючи малюків, керівник обласного фіскального управління,  дізнавався про нагальні потреби будинку дитини та дякував персоналу "Малятка" за професійну і щиру турботу про вихованців.

"Щораз, коли я приїжджаю до вашого закладу, я бачу скільки тепла і душевної щедрості віддають дітям вихователі, медпрацівники, кухарі, нянечки та весь персонал, - зазначив Руслан Васильович. - Важливо, щоб кожен з нас міг робити все, аби ці діти відчували людське тепло в дитинстві і мали щасливе майбутнє".

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.