Середа, 02 травня 2018 08:45

Декларуємо доходи від незалежної професійної діяльності

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Вінницька ОДПІ нагадує, що нормами Податкового кодексу України визначено, що незалежна професійна діяльність

- участь фізичної особи у науковій, літературній, артистичній, художній, освітній або викладацькій діяльності, діяльність лікарів, приватних нотаріусів, приватних виконавців, адвокатів, арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), аудиторів, бухгалтерів, оцінщиків, інженерів чи архітекторів, особи, зайнятої релігійною (місіонерською) діяльністю, іншою подібною діяльністю за умови, що така особа не є працівником або фізичною особою - підприємцем та використовує найману працю не більш як чотирьох фізичних осіб  (підпункт 14.1.226 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України).

              Таким чином, особи , що здійснюють таку діяльність   і відповідно отримують доходи без сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору зобов’язані добровільно задекларувати  свої доходи.

             Отже, запрошуємо  громадян котрі у 2017 році  отримували  доходи  від  незалежної професійної та творчої (художники, музиканти, ведучі, фото та відеоператори) діяльності  подати  декларації про майновий стан і доходи  не пізніше 2 травня 2018 року.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.