Середа, 02 травня 2018 08:53

Митні правопорушники мають сплатити державі більше двох мільйонів гривень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У рамках протидії митним правопорушенням протягом січня-березня  працівниками Вінницької митниці ДФС було складено 317 протоколів.

Вартість предметів правопорушення склала 2 млн грн. Більше половини протоколів складено за статтею 470 Митного кодексу України «Недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів призначення, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата».

Із загальної кількості порушених справ виявлено 11 фактів протиправних діянь, відповідальність за які передбачено Кримінальним кодексом України, 10 випадків було пов’язано з підробкою документів та 1 випадок зі спробою ввезення товару, переміщення якого через митний кордон України заборонено законом.

Також митницею впродовж 1 кварталу  розглянуто 239 справ про митні правопорушення. Накладено штрафів на загальну суму 2,3 млн грн. Стягнуто штрафів на суму 704 тис. грн.

Проведений аналіз структури предметів правопорушень показав, що найчастіше у І кварталі 2018 року зустрічалися порушення при перевезенні  алкогольних напоїв та транспортних засобів.

ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.