Середа, 02 травня 2018 08:53

ДТЕК Ладижинська ТЕС пропонує молодим фахівцям будувати кар’єру в енергетиці

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Стабільну заробітну плату, офіційне працевлаштування та повний соціальний пакет і набагато більше пропонували шукачам роботи фахівці відділу планування та адміністрування персоналу (HR) ДТЕК Ладижинської ТЕС.

23 квітня вони побували на ярмарку вакансій у Вінницькій торгово-промислової палаті. Захід проходив за участю роботодавців Вінниччини та обласного центру зайнятості. У ярмарку взяли участь понад 80 підприємств, установ та організацій м. Вінниці, Барського, Вінницького, Калинівського, Літинського, Липовецького, Тиврівського, Шаргородського районів та м. Ладижин.

ДТЕК Ладижинська ТЕС запрошувала на роботу представників робітничих спеціальностей, які завжди в ціні: слюсарів з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів, машиніста-обхідника з котельного устаткування, геодезиста.

«Цікаво, що серед шукачів роботи не було студентів випускних факультетів. То ж зерна теплової генерації ми сіяли серед безробітних вінничан. Захід виявився корисним. Ми знаємо географію роботодавців і їх вакансії, та можемо порівняти рівень заробітної плати, – зазначила начальник відділу планування та адміністрування персоналу ДТЕК Ладижинської ТЕС Ольга Нікуляк.

 Незважаючи на велику кількість учасників заходу, далеко не всі компанії можуть похизуватися чіткою й злагодженою системою роботи, стабільністю та соціальними гарантіями, справжніми корпоративними цінностями, які транслює ДТЕК (прагнення вдосконалюватися, відповідальність, професіоналізм, відкритість та згуртованість). До того ж, в ДТЕК діє Програма з безперервного вдосконалення НОВАТОР, заснована на постійному прагненні до усунення всіх видів втрат і поліпшеннІ виробничих процесів із залученням творчого потенціалу співробітників. Кожен працівник може запропонувати ідею з покращення виробничого процесу і отримати за ефективну пропозицію грошову винагороду.

 

 HR Ладижинської ТЕС переконані, що молоді фахівці-енергетики допоможуть станції визначити нові напрямки для вдосконалення роботи обладнання, і гідно продовжать справу своїх наставників – високопрофесійних фахівців енергетичної галузі.

 

 Довідка

 

ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів з вуглевидобутку, теплової енергетики і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.