Середа, 02 травня 2018 08:59

Комунікація людей поважного віку з владою: способи, складнощі та шляхи їх вирішення

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Інституті аналітики та адвокації дослідили взаємодію між людьми поважного віку та міськими радами. У Вінниці понад 80% опитаних підтвердили бажання долучитися до громадського життя.

(Картинка: ЛПВ)

В опитуванні брало участь 132 респонденти з 7 міст України: 111 людей похилого віку та 21 представник міських рад.

(рис.7 Інструменти комунікації між ЛПВ з ОМС)

Дослідження допомогло оцінити рівень соціальної активності людей поважного віку, визначити основні складнощі, які виникають в процесі комунікації з місцевою владою, та шляхи їх вирішення. – розповідає аналітик ІАА Євгенія Козун. - Ми встановили, що кожен другий не знає жодного способу спілкування з владою, хоча і використовували їх. Найпопулярнішим способом комунікації людей поважного віку з місцевою владою виявилося звернення. Втім, люди, які зверталися, не завжди отримували відповідь.

(рис. 4 Складнощі ЛПВ у процесі комунікації з ОМС)

Серед проблем у комунікації з владою люди поважного віку визначили: певні складнощі у спілкуванні, черги, складні форми для заповнення, недостатню обізнаність. Половина респондентів не мала складнощів, та майже всі визнали за можливе покращити рівень якості комунікації з міськрадами. Посадовці також з цим згодні.

 (рис.6 Навики, які ЛПВ хочуть отримати)

У результаті соціологічного опитування в ІАА з’ясували, що більшість представників старшого покоління хотіли б навчитися користуватися комп’ютером та мережею Інтернет, опанувати інструменти онлайн-комунікації з органами місцевого самоврядування. Представники влади вважають доцільним проведення такого навчання для покращення комунікації з людьми поважного віку.

Довідково: Дослідження підготоване громадською організацією «Інститут аналітики та адвокації» на замовлення громадської організації «Центр Поділля-Соціум» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст дослідження є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов'язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.