Середа, 02 травня 2018 21:16

переселенці очікують почути від представників влади відповіді на їх пропозиції щодо вирішення житлових питань.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

3 травня об 11:00 на майдані Незалежності у Вінниці відбудуться збори, на яких переселенці очікують почути від представників влади відповіді на їх пропозиції щодо вирішення житлових питань.Національний Корпус Вінниччини та Національні Дружини підтримують громадян України, що вимушені були покинути свої домівки через навалу окупантів, та закликає усіх небайдужих вінничан прийти і підтримати наших співгромадян!

Від початку окупації території Донецької, Луганської областей та АР Крим з місць постійного проживання перемістилося близько 2 млн. громадян України.

Майже 12 тис.  з них обрали місцем свого постійного проживання Вінниччину, залишивши в минулому надбані протягом життя цінності, зокрема і власне житло.

Ігнорування владою ряду базових людських прав переселенської громади змушує переселенців просити допомоги у Національних Дружин, Національного Корпусу та виходити на мітинг, відстоюючи свої права.

20 квітня 2018 року було проведені збори де були присутні понад 450 представників переселенської громади Вінниччини, де було прийнято рішення про адвокатування прав переселенців на житло через проведення масової акції.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.