Четвер, 17 травня 2018 13:06

Цьогоріч за матеріалами підрозділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Вінницькій області розпочато 9 кримінальних проваджень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Всі вони були зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань органами прокуратури Вінницької області, впродовж січня-квітня 2018 року, за результатами розгляду матеріалів Управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Вінницькій області ГУ ДФС у Вінницькій області (далі – УВБ),  направлених у поточному році.

Загалом у ході проведення роботи щодо запобігання та протидії корупції в структурних підрозділах ГУ ДФС у Вінницькій області та Вінницької митниці ДФС за перших три місяці поточного року співробітниками УВБ проведено 24 службових перевірки, 6 службових розслідувань та, 5 тематичних перевірок. За результатами вказаних перевірок інформація підтвердилась у 25 випадках.

Упродовж 2018 року, для прийняття рішення, згідно чинного законодавства, до правоохоронних органів направлено матеріали 6 перевірок. 

Також, упродовж звітного періоду за матеріалами УВБ складено 1 протокол про вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Утім, одним із пріоритетних напрямків роботи підрозділу залишається упереджувальна та роз’яснювальна робота серед працівників податкової та митної служби, а також кандидатів на заміщення вакантних посад. Так, співробітниками УВБ, з метою вжиття заходів щодо запобігання і протидії корупції, упродовж січня-квітня 2018 року проведено 77 профілактично-попереджувальних заходів.

А для всіх небайдужих, в УВБ нагадують про функціонування цілодобової лінії телефону „довіри” ((0432) 660205), подзвонивши за яким, можна повідомити про будь-які корупційні прояви з боку працівників органів ДФС у Вінницькій області та Вінницької митниці ДФС.

Крім того, продовжує роботу сервіс «Пульс» Державної фіскальної служби України. За номером телефону 0800-501-007 (напрямок "4"), є можливість цілодобово залишити інформацію щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами УВБ

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.