Субота, 02 червня 2018 08:02

Вінницькі податківці привітали підшефних з дитячого будинку «Малятко» Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Святкові сукні, заквітчані зачіски у дівчаток, джентельменські костюми у хлопчиків, щирі посмішки та сповнені надії оченята – так зустрічали в перший день літа своїх гостей вихованці дитячого будинку „Малятко”.

  Цим закладом вже не один рік опікується ГУ ДФС у Вінницькій області. Відвідуючи підшефних та спілкуючись з колективом, керівник фіскальної служби області Руслан Осмоловський дізнається про нагальні потреби, щоби допомогти у вихованні і догляді за дітьми та  медичній реабілітації діток з особливими потребами. Тож цього разу за ініціативи Руслана Васильовича до Дня захисту дітей бальнеологічне відділення «Малятка» вдалося обладнати ще одним бойлером для нагріву води.

  А ще вінницькі фіскали привезли солодкі подарунки та книжечки для малечі. В святковій залі дітки, гості та медико-педагогічні працівники дитячого будинку „Малятко” щиро аплодували вихованцям закладу, які перевтілилися і справжніх артистів і подарували присутнім незабутні емоції доброти, радості та надії.

 

                                                                                    ГУ ДФС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.