Середа, 20 червня 2018 18:50

«Громада своїми руками»: не пропустіть онлайн-вибір великого проекту у Ладижині!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Яким буде рідне місто, вирішувати тільки вам! З 11 по 29 червня заходите на сайт соціального партнерства ДТЕК і голосуйте онлайн за великі гранти для великих проектів «Громади своїми руками».

Що нового, потрібного і цікавого з'явиться у вашому місті вже в цьому році - залежить від вас.

«У межах Програми соціального партнерства ДТЕК реалізовує проект «Громада своїми руками». Компанія разом з мешканцями Ладижина і селищ регіону веде спільну роботу за п’ятьма найважливішими напрямками: охорона здоров’я, організація проектів у соціальній сфері, підтримка бізнесу, покращення умов проживання. За останні роки нам вдалось вирішити багато проблем місцевості. Адже для ДТЕК розвиток міст, де працюють наші підприємства, – це більше, ніж відповідальність, насамперед – це люди. ДТЕК прагне, щоб вони не лише працювали, а й жили в комфортних умовах. Для цього намагаємось залучити якомога більшої кількості мешканців району. Стараємось розвивати у людях громадянську свідомість. Ми хочемо сформувати у людей так зване європейське ставлення до власного життя і дати їм платформу для можливості покращувати рідне місто своїми руками», - говорить Олександр Борбрик, Директор ДТЕК Ладижинська ТЕС.

Нагадаємо, великі гранти - нововведення минулого року. Тепер «Громада своїми руками» допомагає не тільки вирішувати локальні проблеми, а й реалізовувати масштабні проекти на суму до 500 тис. грн. На порталі представлено по кілька ідей для кожної території - жителі шляхом голосування обирають одну, найголовнішу. Вона і буде реалізована спільними зусиллями ДТЕК і представників громади до кінця 2018 року.

Так, в минулому році завдяки великим грантам «Громади своїми руками» з'явилися скалодром в Курахово, скейт-ленд парк в Павлограді, дитячий ігровий майданчик «Великий корабель» в Добропіллі та інші проекти. У Ладижині завдяки великому гранту було придбано сценічні костюми для аматорських творчих колективів.

Великі гранти видаються на 15 територіях (Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Зеленодольська ОТГ, Добропілля, Білицьке, Білозерське, Новодонецьке, Курахово, смт. Миронівський, Ладижин, Бурштин, Добротвір, Щастя, Енергодар). Переможці будуть визначені на початку липня. Серед ладижинських проектів-2018 - реконструкція системи опалення в мікрорайоні «Прибережний», блок сонячних батарей для НВК №1, зал для занять спортом в ЗОШ №4.

Встигніть поділитися своєю думкою! Голосувати за проекти тут.

 

Довідка

ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Дмитро Сахарук.

У портфель активів з вуглевидобутку, теплової енергетики і дистрибуції входять 16 шахт і 5 вуглезбагачувальних фабрик, 9 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 17 ГВт, 5 підприємств з дистрибуції електроенергії, які обслуговують 3,5 млн побутових споживачів і 82,5 тис. підприємств.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.