Четвер, 12 липня 2018 13:51

На Вінниччині тривають заходи з легалізації зайнятості населення Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Проводяться вони за спільної участі представників фіскальної служби області, територіальних управлінь Пенсійного фонду, місцевих органів влади та Держпраці.

Нещодавно відповідне засідання спільної робочої групи під головуванням заступника начальника – начальника Вінницького управління Головного управління ДФС у Вінницькій області Ігоря Бондаря відбулось у Вінниці.

Мова йшла про погашення заборгованості з податку на доходи фізичних осіб, боргів із сплати ЄСВ та ін. Говорилось і про важливість нарахування заробітної плати не менше мінімального розміру, встановленого законодавством та нарахування заробітної плати, не нижче середнього за видами економічної діяльності.

Тільки упродовж червня 2018 року у Вінницькому управлінні фіскальної служби області на засіданнях спільних комісій було проведено співбесіди з 23 суб’єктами господарювання міста. Окрім того, практикується проведення інформаційно-роз’яснювальних рейдів серед суб’єктів підприємницької діяльності – працедавців регіону щодо легалізації зайнятості найманих працівників, їхньої заробітної плати та, відповідно, збільшення бюджетних надходжень та коштів до Пенсійного та інших соцфондів.

Також Ігор Бондар зауважив, що до ГУ ДФС у Вінницькій області від відповідних структур надходять запити щодо діяльності неоформлених працівників, для легалізації їх трудових відносин та вжиття відповідних заходів, та наголосив, що спільна робота щодо застосування важелів впливу на ситуацію нелегального працевлаштування, виплати заробітної плати «в конвертах» та погашення заборгованості як із ПДФО, так і з ЄСВ, триватиме й надалі.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.