Середа, 12 вересня 2018 16:41

Вінницька митниця запроваджує план заходів щодо недопущення незаконного вивозу лісоматеріалів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Питання забезпечення дієвого контролю за експортом лісоматеріалів та  виготовлених з них пиломатеріалів – головна тема спільної наради  керівництва Вінницької митниці ДФС з представниками правоохоронних органів, Укрзалізниці, територіальних органів Держлісагенства, Вінницької державної обласної адміністрації, Вінницької торгово-промислової палати, асоціації «Деревообробники України», що відбулась днями.

Під час наради Валентин Калашніков, начальник Вінницької митниці ДФС, звернув увагу на те, що Законом України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаних з реалізацією та експортом лісоматеріалів», заборонено з 01.01.2017 експорт лісоматеріалів товарної позиції 4403 УКТЗЕД, тому наголосив на необхідності вжиття спільних заходів в напрямку інформаційної та практичної взаємодії з правоохоронними органами,  органами  Держлісагенства, Укрзалізниці, торгово-промислової палати  у вказаному напрямку. 

За результатами проведеної зустрічі було вирішено активізувати обмін інформацією між Вінницькою митницею ДФС, органами Національної поліції, органами лісового та мисливського господарства, лісгоспами, торгово-промисловою палатою та Укрзалізницею, з метою оперативного вирішення проблемних питань, що виникають в процесі здійснення митного контролю та митного оформлення лісоматеріалів.

Окрім того, визначено необхідність проведення додаткових навчань з посадовими особами Вінницької митниці ДФС, за участю фахівців органів Держлісагенства з роз’яснення окремих питань визначення характеристик лісоматеріалів та виробів з них, для цілей їх подальшої класифікації згідно з УКТЗЕД для унеможливлення зловживань експортерами під час здійснення експортних операцій з лісоматеріалами.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

за інформацією Вінницької митниці ДФС

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.