Середа, 12 вересня 2018 16:43

Змагання вогнеборців - енергетиків: безпека – передусім! ДТЕК Ладижинська ТЕС готова до надзвичайних ситуацій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Днями у місті Дніпро відбулися чергові змагання добровільних пожежних дружин теплової генерації України. Це вже четвертий захід, який проводиться за ініціативи компанії ДТЕК Енерго. Гідно показали себе і пожежники ДТЕК Ладижинської ТЕС.

6 вересня 40 команд енергетиків зі всієї України змагалися заради того, щоб відпрацювати свої уміння і знання у боротьбі із надзвичайними обставинами та довести, хто цього разу спрацював трохи швидше та ефективніше, у кого була краща підготовка і командний дух. Добровільні пожежні дружини ДТЕК Енерго, що складаються виключно із працівників компанії, навчаються за спеціальними програмами, відпрацьовують спільні дії із залученням Держслужби України із надзвичайних ситуацій. Свій професіоналізм дружини доводять на змаганнях і в реальних умовах, і готові оперативно стати в першу лінію локалізації та ліквідації потенційних загорянь на виробництві.

У змаганнях взяли участь добровільні пожежні дружини теплоелектростанцій ДТЕК Енерго, Центренерго та Донбасенерго. У програмі усіх учасників перевіряли із теоретичних знань, а далі – спортивна естафета, справжнє бойове розгортання, тушіння уявної пожежі зі справжнім вогнем, вміння потрапити потоком води з брандспойта в ціль. Тож у гарячій боротьбі справжніх чоловіків кубок за перше місце дістався команді ДТЕК Бурштинської ТЕС. Друге місце виборола команда із Добротвора, а третє місце посіли учасники із Слов’янської ТЕС, компанії Донбасенерго, які вперше брали участь у цих змаганнях.

ДТЕК Ладижинська ТЕС теж брала участь у змаганнях і посіла почесне 10 місце. Сергій Дворщенко, провідний фахівець відділу охорони праці ДТЕК Ладижинської ТЕС, поділився своїми враженнями: «Я не вперше беру участь у подібних змаганнях. До цього працював пожежником, там і набув певного досвіду. Упевнений – такі заходи необхідні, адже саме тут можна побачити багато прийомів, тактик, які потім можна використати для кращого рівня підготовки учасників. А потім у себе на підприємстві передати досвід колегам». Таким чином, Ладижинська станція готова до будь-яких надзвичайних ситуацій.

«Відпрацювання дій в нештатних ситуаціях, організованість пожежних дружин підприємств – це основа безпеки персоналу та виробництва. Один із основних пріоритетів компании ДТЕК – охорона праці та промислова безпека. Для протидії нештатним ситуаціям на виробництві на всіх підприємствах створені добровільні пожежні дружини, у які входять працівники підприємств. Щорічно ДТЕК інвестує у сучасні автоматизовані протипожежні системи на ТЕС компанії. У 2018 році об’єм інвестицій на це склав біля 20 млн грн», – сказав директор із генерації компанії ДТЕК Енерго Сергій Куриленко.

Нагадаємо, ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Станція – найбільший роботодавець міста Ладижин; кількість працівників сягає 1200 чол. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.

 Довідка

 

ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго - Дмитро Сахарук.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.