Середа, 12 вересня 2018 16:44

Фіскальною службою Вінниччини проведено 312 перевірок з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Так, упродовж січня-серпня 2018 року фахівцями відділу фактичних перевірок, контролю за розрахунковими операціями ГУ ДФС у Вінницькій області проведено 312 перевірок суб’єктів господарювання регіону, в т.ч. 245 – фактичних перевірок, а у 67 – документальних перевірках взято участь.

Загалом за їх результатами донараховано майже 2,3 млн грн. Наразі 2 млн грн з них вже надійшло до бюджету.

Додамо,  що у фіскальній службі Вінницької області зареєстровано нині 6346 реєстраторів розрахункових операцій. Найбільше порушень при перевірках виявлено у сфері торгівлі технічно складними побутовими товарами,  при реалізації тютюнових виробів, нафтопродуктів та у ресторанному бізнесі.

Нагадаємо, що у ДФС впроваджується пілотний проект із застосування інноваційна система e-Receipt. Вона передбачатиме оn-line реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони), без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

Нова система може бути встановлена та буде підтримуватиметься будь-яким пристроєм. Вона передбачатиме програмне забезпечення для платника (продавця), покупця та ДФС, а також буде інтегрована з Електронним кабінетом платника.

Крім того, система e-Receipt працюватиме цілодобово та міститиме значний масив інформації для забезпечення потреб її користувачів. Також система e-Receipt матиме можливість інтегруватися з іншими системами ДФС та бухгалтерськими програмами, відповідатиме вимогам захисту інформації та передбачатиме мінімальні затрати часу на процес фіскалізації.

У фіскальній службі переконані, що нова система не тільки спростить процес використання касових апаратів, оскільки знімає додаткові часові та фінансові витрати бізнесу, а й допоможе у боротьбі з сірим імпортом, контрабандою та нелегальною торгівлею.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.