Понеділок, 17 вересня 2018 11:01

Форум лідерів у Ладижині – більше проектів задля розвитку громади

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Понад 50 учасників програми «Громада своїми руками»,  реалізованих в Ладижині та навколишніх селах, об’єднались на Форуму лідерів 11 вересня 2018 року зусиллями Агенції місцевого економічного розвитку та компанії ДТЕК.

Активісти, яким небайдужий поступ регіону, обговорили напрямки майбутніх проектів, поділились досвідом позитивної співпраці та упевнились у підтримці компанії в майбутньому.

Форум лідерів - це продовження знаного проекту «Громада своїми руками», який охоплює п’ять ключових напрямів – енергоефективність, охорона здоров’я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громад. У Ладижині  програма працює протягом шести років, тут нею опікується ДТЕК Ладижинська ТЕС. Спочатку  проект називався «Місто своїми руками» і працював лише на базі міста, а чотири роки тому до містян долучилися активні мешканці навколишніх сіл, і проект перейменували.

«ДТЕК –  стратегічний партнер міста та громади, який надає підтримку проектам, направленим на соціальний розвиток громад присутності. За 2018 рік  було реалізовано 10 проектів, поданих ладижинцями та мешканцями сільських громад села Заозерне, Михайлівка та  Степашки, загалом компанія спрямувала на це більше 1 млн грн. 414 тис. грн було виділено для реалізації міні-грантів від міста Ладижин, ще 320 тис. грн – на реалізацію проектів сільських громад, а 200 тис. грн – на великий грант», - розповів Олексій Алєксєєв, менеджер з комунікації з органами державної влади ДТЕК Ладижинської ТЕС.

Завдяки конкурсу «Громада своїми руками» в місті та навколишніх селах впродовж минулих років було встановлено дитячі та спортивні майданчики, приведено до ладу прибудинкові території, модернізовано системи освітлення в будинках та біля них та багато іншого. Конкурс цінний тим, що самі мешканці вирішують проблеми у рідному місті та селах. ДТЕК Ладижинська ТЕС, у свою чергу, надає всебічну підтримку: консультативну, організаційну, фінансову. А переможцями, як правило, є ініціативи, котрі допоможуть вирішити вкрай важливі проблеми мешканців.

Вадим Галицький, радник ДТЕК із взаємодії з місцевими органами влади, зауважив: «Ми дякуємо вам за кроки, які ви зробили не лише для того, щоб змінити навколишній світ, а й щоб змінити себе. Все це для того, аби змінити нашу Україну на краще. Тішить те, що цей проект вже стає міжрегіональним, а ДТЕК як компанія, що прагне розвитку міст, сіл та селищ у яких працює, має однодумців. Ми разом зшиваємо Україну, робимо життя кожного мешканця нашої громади трохи кращим. Головне – робити це разом, компанія не зможе розвиватися без активного суспільства, так само, як і суспільству потрібна співпраця з бізнесом».

Ірина Басараб, сільський голова Заозернянської сільської ради, подякувала за підтримку: «Наше село було одним із перших сіл у Вінницькій області, у якому з’явився дитячий майданчик, і наразі ми пишаємося усіма нашими проектами, адже маємо навіть сільський стадіон і парк із екзотичними рослинами. У всіх цих ініціативах нам допомагала Агенція місцевого економічного розвитку. Вони направляли, допомагали оформити, радили, вели наші проекти до повної реалізації. Але основне – то фінанси. І за фінансову підтримку ми усі щиро вдячні ДТЕК Ладижинська ТЕС».

 

Довідка

ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго - Дмитро Сахарук.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.