Вівторок, 25 вересня 2018 17:08

ДТЕК Ладижинська ТЕС готується до холодів: містяни взимку будуть з теплом, світлом і гарячою водою Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Осінньо-зимовий опалювальний період 2018-2019 років офіційно стартує 15 жовтня. Та енергетики ДТЕК Ладижинська ТЕС розпочали готуватися до цього заздалегідь – провели ремонти обладнання, накопичили паливо, модернізували тепломережі. 

 Ремонт обладнання

 Для забезпечення надійної роботи та забезпечення потреб споживачів міста  Ладижин в опаленні та гарячому водопостачанні ДТЕК Ладижинська ТЕС провела низку планових ремонтів основного і допоміжного обладнання енергоблоків.  Серед них - поточний ремонт блоку № 2, середній ремонт блоку № 3, завершення капітального ремонту блоку №1 та початок капітального ремонту блоку № 4.

 Резерви вугілля

 Станом на середину вересня 2018 року на складі Ладижинської ТЕС накопичили вугілля обсягом 160,5 тис. тонн. Такий об’єм палива забезпечить успішне проходження осінньо-зимового періоду.

 Відновлення та модернізація тепломереж

 Фахівці станції також відремонтували устаткування теплових установок та мереж, провели їхнє випробування  і  налагодження. Станом на сьогодні енергетики Ладижинської ТЕС виконали заміну  близько 160 погонних метрів  трубопроводів, також відновлюється ізоляція на магістральному теплопроводі. Встановили  11 шарових кранів виробництва компанії Danfoss, що дозволить оперативно відключати окремі пошкоджені ділянки для усунення зауважень, не порушуючи теплопостачання на інших, неушкоджених, ділянках.

   «До роботи в осінньо-зимовий період ми почали готуватися заздалегідь. Проводимо  техобслуговування і ремонти на енергоблоках, накопичуємо паливо на складах. Краще працювати на перспективу, знижувати ризики можливих збоїв в роботі обладнання. Все це забезпечить надійну та безаварійну роботу теплових мереж Ладижинської ТЕС і міста під час проходження осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. Ладижинці взимку мають бути з теплом, світлом і гарячою водою», — запевнив Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинської ТЕС.

  Нагадаємо, ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Кількість працівників сягає 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.

 Довідка

  ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго - Дмитро Сахарук.

 ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

  Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

  Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

  Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

  Додаткова інформація:www.dtek.com

  Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.