Середа, 26 вересня 2018 16:18

Олексій Порошенко увійшов до 10-ки депутатів, що найбільше підтримують реформи Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Впливова громадська організація VoxUkraine оновила Індекс підтримки реформ – об’єктивний і зручний інструмент для оцінки того, як депутати підтримували реформаторські закони, згідного якого Народний депутат України Олексій Порошенко, обраний у Вінницькій області, увійшов до десятки депутатів, що найбільше підтримували реформи під час восьмої сесії Верховної Ради.

Як зазначають у VoxUkraine, протягом 8-ї сесії експерти IMoRe (Індексу підтримки реформ) відібрали як реформаторські та оцінили 20 ухвалених у парламенті та підписаних президентом законопроектів (антиреформаторських законів на минулій сесії не було ухвалено).

"Щоб набрати максимум балів за сесію (41,5), необхідно було проголосувати за всі 20 законів. Але згідно з методологією фінальний результат ІПР включає в себе весь час роботи депутата в Раді 8-го скликання, тож цей нюанс впливає на кінцевий результат. Тут є нюанси", - зазначають фахівці VoxUkraine.

Голосування за прогресивні закони (й неголосування за контрреформаторські) – це важлива частина роботи кожного депутата. Тим не менш Індекс підтримки реформ не є комлексною оцінкою роботи чи ефективності депутата.

За наслідками цього дослідження під час 8-ї сесії Верховної Ради Олексій Порошенко зайняв 10 місце з 423 народних депутатів, піднявшись у рейтингу на 2 сходинки.

"Переконаний, що роботу депутата треба оцінювати за реальними справами, а не за гучними виступами. Дякую активістам проекту VoxUkraine за те, що, як завжди, неупереджено порахували коефіцієнт корисної дії кожного депутата", - зазначив Олексій Порошенко щодо оприлюдненого рейтингу.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 Олексій Порошенко домігся втілення в життя ідеї стажування українських посадовців в найбільш розвинутій країні світу - Сінгапуру.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.