Субота, 29 вересня 2018 20:10

У Вінниці молодик намагався вкрасти з магазину спортивні штани

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

При підтриманні Вінницькою місцевою прокуратурою публічного обвинувачення, засуджено молодого чоловіка, який скоїв злочин, передбачений ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 185 КК України, а саме: закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжку).

Слідством встановлено, що місцевий житель, знаходячись у одному із торгово-розважальних центрів м. Вінниці вирішив викрасти спортивні штани з магазину, що торгує берендовим одягом.

Так, юнак взяв з полиці магазину спортивні штани та направився до примірочної магазину, де таємно від оточуючих, з метою уникнення спрацювання антикрадіжних рамок, відкріпив з штанів  аларму (антикрадіжний датчик), яку заховав у примірочній, а самі штани –  заховав до свого портфелю та вийшов з примірочної і проходячи повз касу направився за межі магазину.

Проходячи повз антикрадіжні рамки, останні самовільно спрацювали, привернули увагу працівника служби охорони даного магазину, який зупинив хлопця та викликав працівників поліції.

За вчинений злочин юнака засуджено до покарання у вигляді штрафу, який перевищує вартість штанів.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.