Вівторок, 02 жовтня 2018 20:40

Нове покоління крокує ДТЕК Ладижинською ТЕС

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Чудову профорієнтаційну ініціативу започаткували на ДТЕК Ладижинській ТЕС.

Відтепер на базі підприємства проводитимуть навчальні екскурсії та заняття для студентів Ладижинського коледжу ВНАУ (Вінницького національного аграрного університету). Вигоди – для всіх: відділення електрифікації готує майбутніх енергетиків, тож такі заходи допоможуть впевнитись у виборі майбутньої професії, а станція отримає молодих та перспективних працівників.

Перше таке заняття відбулося у рамках програми «Покоління», яку започаткували на базі навчального центру електростанції. Мета програми – підготовка нових кваліфікованих кадрів для роботи ДТЕК Ладижинська ТЕС, навчання та відпрацювання потрібних для певної професії навичок.

Тетяна Сагаєва, в.о. керівника департаменту з управління персоналом ДТЕК Ладижинська ТЕС, сказала: «Наша задача – показати молоді напрямок, зорієнтувати, нагадати переваги професії і вигоди роботи саме на Ладижинській ТЕС. Вони повинні бути упевнені, що після закінчення вузу їм є куди іти працювати. Ми навчимо, направимо, додамо упевненості у майбутньому, потурбуємося, щоб вони розвивалися і підвищували кваліфікацію. Також гарантуємо хороший соціальний пакет та гідну зарплату».

Тож студенти-першокурсники вивчили професію електромонтера електроустаткування, познайомились із тренажером-симулятором енергоблоку в навчальному центрі, відвідали екскурсію і, звісно, ставили питання. Тепер, кажуть, мають уявлення про справжню енергетику і про те, як влаштована робота їхніх батьків, що також працюють на станції.

Наталя Прокопенко, викладач коледжу, упевнена, що такий проект – дуже потрібний, адже допомагає теперішнім студентам визначитись із фахом: «Я рада, що студенти побачили масштаби підприємства, поспілкувалися із фахівцями, це запорука успішного навчання та майбутньої продуктивної роботи. Перше заняття на базі Ладижинської ТЕС виявилось успішним, тож вірю у користь такої практики для всіх».

Нагадаємо, ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Кількість працівників сягає 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.

 

Довідка

 

ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго - Дмитро Сахарук.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.