П'ятниця, 12 жовтня 2018 18:19

Вінницьких студентів налаштовують на офіційне працевлаштування

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  У рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо легалізації зайнятості населення на Вінниччині розпочалися зустрічі представників територіальних підрозділів молодіжної і соціальної політики, фіскальної служби, держпраці, пенсійного фонду, юстиції, профспілок зі студентами випускних курсів вишів.

  Першими про переваги отримання офіційної заробітної плати дізнавалися студенти Вищого професійного училища м. Вінниці № 7.

  Фахівці роз’яснювали присутнім, з чого розпочинати співбесіди з майбутніми роботодавцями, як важливо турбуватися про своє майбутнє і соціальну та юридичну захищеність. Зокрема, заступник начальника відділу комунікацій ГУ ДФС у області Лариса Павлюк пояснила про особливості дотримання податкового законодавства у сфері трудових відносин, акцентувала увагу на негативних наслідках тіньових зарплат як для бюджету, так і робітника.

  Також студенти дізналися про переваги отримання офіційної заробітної плати, яка дає право на державний захист від незаконного звільнення, отримання соціальних гарантій: право на оплату лікарняного, охорону праці, допомогу по безробіттю та гідну пенсію.

   Присутнім презентували соціальні відеоролики та інформаційні буклети і листівки з інформацією щодо переваг легальної зайнятості.

 

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.