П'ятниця, 12 жовтня 2018 18:20

Досвід і сьогодення: ДТЕК Ладижинська ТЕС підтримує ветеранів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Свято для колишніх працівників підприємства організувала ДТЕК Ладижинська ТЕС на честь Дня ветеранів.

Більше 200 енергетиків зібралися на урочистий вечір - пригадали минулі дні, роки праці разом, вирішили, як передавати досвід молодим, та створили ветеранську організацію.

Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинської ТЕС, подякував ветеранам за їхню працю на теплоелектростанції, зусилля для розвитку і благополуччя міста: «Це свято для вас. Це лише невеличка щирої поваги до кожного. Адже саме ви – ветерани нашої Ладижинської ТЕС - знаєте досконало наше підприємство. Сьогодні завдяки щоденній праці нашого колективу усім мешканцям міста тепло, світло і затишно, і ТЕС забезпечує роботу кожного підприємства і закладу Ладижина. А ви - люди, які все це починали, навчали нову зміну, передавали свій багатий досвід молодим. Ви усі для нас – наставники, досвідчені та шановані».

Олесандр Жаріков, який раніше працював головним фахівцем з управління та реформування соціальної сфери ДТЕК Ладижинської ТЕС, і депутат міської ради, сказав: «Нам потрібно об’єднуватися. Для цього ми створюємо ветеранську організацію Ладижинської ТЕС. Ми так само, як і раніше, можемо брати участь у питаннях життя нашої станції, ділитися своїми думками та досвідом з молоддю. Певен, що вона цього потребує, і це буде корисно, адже станція має майбутнє і надзвичайно важлива для регіону».

Також Олександр Жаріков запропонував створити ветеранську організацію ДТЕК Ладижинської ТЕС. Пропозицію підтримали одноголосно і обрали його головою. Станція – стратегічний партнер міста - підтримуватиме колишніх працівників. Також ветеранам подарували справжнє свято – з концертом, частуванням, добрими словами та побажаннями, висловивши шану, повагу і гордість.

«Дуже дякую директору Ладижинської ТЕС і тим, хто влаштував для нас це свято. Ми просто щасливі, адже спілкування, гарні емоції, зустрічі нам дуже потрібні. А сьогодні тут було все для нас. Ми отримали величезне задоволення. Концерт чудовий, а фільм зі старими фото наче повернув нас до молодості та подарував багато радості», - поділився Олексій Когут, ветеран Ладижинської ТЕС.

Нагадаємо, ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Кількість працівників сягає 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.

 

Довідка

 

ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго - Дмитро Сахарук.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу  – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.