П'ятниця, 19 жовтня 2018 20:15

Офіцери податкової міліції Вінниччини отримали відзнаки Президента України та Генштабу Збройних Сил України Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

    Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області отримали привітання напередодні Дня захисника України.

В ході урочистої наради з нагоди свята перший заступник начальника ГУ ДФС у області Віктор Сирватка, який відповідає за роботу податкової міліції, подякував офіцерам за гідне виконання службових обов’язків як у захисті економічних інтересів держави, так і на Сході країни у складі Об’єднаних Сил, де фіскали несуть службу на контрольних пунктах в’їзду/виїзду та вздовж лінії зіткнення з окупованими територіями, контролюючи переміщення вантажів і товарів.

Присутній на нараді військовий комісар Вінницького об’єднаного військового комісаріату Олександр Данилюк вручив Відзнаки Президента України, а також начальника Генерального штабу Збройних сил України за участь в Антитерористичній операції.

Кращі співробітники служби нагороджені також Грамотами Головного управління ДФС у Вінницькій області та обласної організації Всеукраїнської профспілки органів ДФС           

Головне управління ДФС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.