П'ятниця, 19 жовтня 2018 20:21

ДТЕК Ладижинська ТЕС до зими готова: містяни – вже з теплом Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  Більшість ладижинців вже з теплом і гарячою водою у квартирах.

У школи і дитячі садочки подали тепло ще 9 жовтня. Гаряча вода також є у всіх будинках міста, підключення мереж до теплопостачання – в процесі. Все це – завдяки тому, що енергетики ДТЕК Ладижинська ТЕС підготувались до холодів заздалегідь – відремонтували обладнання, накопичили паливо, оновили тепломережі. 

 «Наразі ми завершили всі роботи, необхідні для вдалого старту та впевненого ходу опалювального сезону. Тепломережі підготували, обладнання оновили та, де це було потрібно, відремонтували, провели через опресування. Станція контролює тиск та подачу тепла. Фахівці підготовлені, працюють чітко і дбають про тепло у місті», - запевняє Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинська ТЕС.

 Необхідна складова успішного осінньо-зимового періоду – резерви палива на складах. Відповідаючи усім необхідним вимогам, Ладижинська ТЕС накопичила достатній обсяг вугілля для всього періоду опалювального сезону. Також очікуються майбутні поставки палива.

 Теплові установки та мережі міста пройшли через всі випробування  і  налагодження. Енергетики Ладижинської ТЕС замінили  трубопроводи та відновили ізоляцію на магістральному теплопроводі. Встановили нові шарові крани на них, що дозволить оперативно і локально відключати окремі пошкоджені ділянки для усунення пошкоджень, не порушуючи теплопостачання на інших ділянках, де їх немає.

 Нагадаємо, що для надійної роботи та забезпечення Ладижина опаленням та гарячою водою ДТЕК Ладижинська ТЕС провела низку планових ремонтів основного і допоміжного обладнання енергоблоків.  Серед них - поточний ремонт блоку № 2, середній ремонт блоку № 3 та початок капітального ремонту блоку № 4.

 «Все, що ми зробили із підготовки до опалювального сезону, дає можливість говорити про надійну та безаварійну роботу теплових мереж Ладижинської ТЕС та міста взимку. Ми знижуємо ризики можливих збоїв в роботі обладнання. Ладижинці взимку мають бути з теплом, світлом і гарячою водою», — підсумовує Олександр Бобрик.

 ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Кількість працівників сягає 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.

Довідка

ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго - Дмитро Сахарук.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.