Четвер, 25 жовтня 2018 20:17

З початку року фіскальні підрозділи Вінниччини надали майже 183 тисячі адміністративних послуг

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Протягом січня-вересня 2018 року Головним управлінням ДФС у Вінницькій області та його територіальними органами було надано 182,8 тисячі адміністративних послуг, що на 50,9 тисяч більше ніж за аналогічний період минулого року. З них, Центрами обслуговування платників – 164,3 тисячі таких послуг.

Найчастіше запитуваною, як і раніше, є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Станом на 01.10.2018 року надано 71,0 тисячу таких послуг.

Друге та третє місце за популярністю займають послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Цих послуг станом на 01.10.2018 року надано 44,9 тисч та 12,4 тисяч відповідно.

Нагадаємо, що нині на Вінниччині функціонують 23 Центри обслуговування платників, де від фахівців фіскальної служби регіону можна отримати консультаційні, інформаційні та адміністративні сервіси і послуги.  З їхнім місцем розташування та графіком роботи, а також із вичерпним переліком усіх послуг, які можна отримати у ЦОП, можна дізнатись за гіперпосиланням http://sfs.gov.ua/tsentri-obslu0909govuvannya-platnikiv.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.