Четвер, 25 жовтня 2018 20:18

Вінницьких платників та споживачів запрошують до тестування електронного сервісу E-Receipt

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Нещодавно розпочалось функціонування інформаційної системи E-Receipt – експериментального  проекту, запровадженого згідно з постановою Кабміну щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

Відтак ГУ ДФС у Вінницькій області запрошує платників регіону за допомогою електронного сервісу «Пошук фіскального чека» оперативно отримати інформацію про здійснені розрахункові операції у будь-якій торгівельній точці будь-якого населеного пункту країни.

У разі відсутності або невідповідності реквізитів чеків на сервері ДФС наявному розрахунковому документу, направляйте до ДФС письмові звернення із цих питань з додаванням копій отриманих розрахункових документів, для організації та проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів.

Крім того, у разі отримання користувачами фіскального чеку, який викликає сумнів, платники теж можуть надіслати до ДФС електронний лист із прикріпленим фото чеку.

Нагадаємо, що сервіс знаходиться у відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) та без ідентифікації осіб, за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

А щоб знайти та переглянути фіскальний касовий чек платнику необхідно внести:  фіскальний номер РРО, дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).  Пошук електронного чеку здійснюється за його фіскальним номером та датою.

Отож, запрошуємо вінничан – платників податків та споживачів товарів (послуг) взяти участь у тестуванні зазначеного електронного сервісу.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області         

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.